Zacząłeś grać w Lotto, dawniej dużego lotka? Losowanie dużego lotka odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę dając szansę wielu ludziom na ogromne wygrane minimum 2 miliony złotych. Aby wygrać należy trafnie wytypować sześć liczb z czterdziestu dziewięciu, a koszt jednego zakładu to trzy złote. Aby dodatkowo zagrać o milion warto dopłacić do zakładu jeden złoty, aby brać udział w dodatkowym losowaniu na tych samych zasadach.

Losowanie dużego lotka – szanse na wygraną

Szanse trafienia pełnej szóstki w losowaniu jest bardzo małe, jednak nadal możliwe, dodatkowo przy odrobinie szczęścia można trafić mniej liczb, co również wiąże się z wygranymi, jednak mniejszymi niż główna wygrana. Warto zwracać jednak uwagę na wygrane niższego stopnia, gdyż to właśnie te wygrane padają najczęściej. Dodatkowym atutem niższych wygranych są systemy maksymalizujące szanse ich trafienia. Możesz zagrać na większą ilość liczb obstawiając wszystkie ich kombinacje, możesz także skorzystać ze specjalnie stworzonych systemów gwarantujących określoną liczbę wygranych po trafieniu określonej ilości liczb w losowaniu.

Warto zapoznać się z systemami i ich kosztami, ale także z możliwościami wygranej, zanim przejdziemy do gry. Pamiętaj, kiedy są losowania, abyś wiedział dokładnie, kiedy zawrzeć zakład, aby liczył się do określonego losowania. Jeśli chcesz, zawsze możesz zawrzeć kupon na większą liczbę losowań, co spowoduje, że nie będziesz musiał pamiętać o dacie losowania, a jedynie o ich sprawdzaniu co jakiś czas, czy nie wygrałeś dużej ilości pieniędzy. Najlepiej ustawić cykliczne przypomnienia w swoim telefonie, aby informował o losowaniu. Możesz także skorzystać z zakładów online, które od jakiegoś czasu są dostępne na stronie lotto. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zawierać kupony przez internet bez konieczności wychodzenia do kolektury, a także odbierać wygrane poprzez przelew na Twoje konto bankowe. Sprawdź możliwość gry przez internet i stań się bardziej mobilny.