Ile kosztuje drukarka? To przedstawi najlepiej ranking z roku 2021, który określa markę, producenta i wiele innych rzeczy, które składają się na dany model drukarki.

Jak przedstawia się ranking modeli drukarek roku 2021.

Ile kosztują drukarki? Na to pytanie można odpowiedzieć rankingiem z kwietnia 2021, który przedstawia się następująco. Pierwsze miejsce zajęła drukarka atramentowa – HP Office jet 7110 Wide. Ceny tego modelu rozpoczynają się od 599,00. Drukarka znajdzie zastosowanie w biurze, kancelarii, czy księgowości, albo kadrach, gdzie znany i często jest używany format typu A4, A3 itd. Jego zalety to szybkość druku od 32/26 str na minutę. Potrafi ono pracować bezprzewodowo, daje możliwość drukowania w kilku pomieszczeniach naraz.

Kolejne drugie miejsce w rankigu kwiecień 2021 zajął model HP OfficeJet Pro 6230. Ten model ma niską cenę, już od 305 .00 zł można nabyć go do swojego biura, domu, korzystając z jego walorów. Model ten jest bardzo łatwy i prosty w obsłudze, ma wysoki poziom ekonomi. Potrafi drukować w kolorze i czerni, jego prędkość to 29/24 strony na minutę. Dodatkowym atutem jest zastosowane obieranie wi-fi, które umożliwia działanie urządzenia bez żadnych dodatkowych kabli. Udogodnieniem jest również drukowanie obrazów i treści ze smartfona lub tabletu.
Trzecie miejsce w rankingu zajął model drukarki Canon Pixma IP 110, oferowany przez producenta w cenie 1199 zł. Działania jakie można wykonywać z tym urządzeniem to przenoszenie dokumentów na papier A4, działa ona w różnych miejscach, jest doskonała do pracy w biurze, w domu, do szkoły, do kursów. Prędkość stron na minutę wynosi od 6 do 9.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że ranking najlepszych drukarek umożliwia kupującym podjęcie trafnej decyzji o dobrym wyborze modelu i jego późniejszym zakupie. To jest dogodna forma podpowiedzi, jak i również można skorzystać z FAQ oraz z dodatkowych informacji o modelu na stronie firmy.